Strona Główna Oferta szkoły Prawo szkoły Kadra Galeria Szkoła Humanitarna Osiągnięcia uczniów Kontakt 

 

SUKCESY UCZNIÓW

SZKOŁY PODSTAWOWEJ W ZBOŻU

OSIĄGNIĘTE W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

 

Oddział Przedszkolny :

- Magdalena Lewandowska i Wojciech Mruk: II miejsce w Gminnym Konkursie Piosenki Angielskiej „Like a star” ( kategoria dzieci 5-6 letnich )

- Lena Żuchowska: II miejsce w Gminnym Konkursie Piosenki Angielskiej „Like a star” (kategoria dzieci 3-4 letnich )

- Kajetan Błażejewski: I miejsce w Szkolnym Konkursie na Kartkę Walentynkową w kategorii klas O – III, wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Las dla ludzi, ludzie dla lasu”, I miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym „Moja rodzina na sportowo” – kategoria klas O

- Wiktoria Powroźnik: III miejsce w Szkolnym Konkursie na Kartkę Walentynkową w kategorii klas O – III

- Wojciech Mruk: II miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym „Moja rodzina na sportowo” – kategoria klas O

 

 

Klasa I :

- Bartosz Barabasz: wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Czytelniczym w kategorii klas I – III, III miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym „Moja rodzina na sportowo”

- Przemysław Kienast: wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Czytelniczym w kategorii klas I – III, II miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym „Moja rodzina na sportowo”

- Michał Zapalski: III miejsce w Szkolnym Konkursie na Kartkę Walentynkową w kategorii klas O – III, I miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym „Moja rodzina na sportowo”

- Bartosz Kienast: VI miejsce w biegu ulicznym im K. Bągorskiego, I miejsce na Mistrzostwach Miasta i Gminy Sępólno Kraj. w LA- bieg 50 m (czerwiec 2017), III miejsce na Mistrzostwach Miasta i Gminy Sępólno Kraj. w LA- rzut piłeczką palantową (czerwiec 2017)

- Cała klasa I: zdobycie certyfikatu Akademii Bezpiecznego Puchatka, nagroda książkowa z dedykacją Zofii Staneckiej za zilustrowanie przygód Basi – konkurs zorganizowany przez Bibliotekę Publiczną w Sępólnie Krajeńskim, III miejsce w Gminnych Zawodach „Pluszowego Misia” w kategorii klas I

 

Klasa II :

- Klaudia Pruska: III miejsce w gminnym konkursie „Gmina Sępólno Krajeńskie po rewitalizacji”, wyróżnienie w szkolnym konkursie „List do św. Mikołaja”, II miejsce w Szkolnym Konkursie na Kartkę Walentynkową w kategorii klas O - III, , II miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym „Moja rodzina na sportowo” w kategorii klas O -III, wyróżnienie w Gminnym Konkursie Historyczno – Fotograficznym „Z wizytą w powiecie sępoleńskim”, I miejsce w Szkolnym Konkursie Czytelniczym w kategorii klas I -III

 - Karolina Rybak: II miejsce w szkolnym konkursie „List do św. Mikołaja”, II miejsce w Szkolnym Konkursie na Kartkę Walentynkową w kategorii klas O-III, I miejsce w Ogólnopolskim Biegu Dookoła Wilczych Jarów” na dystansie 250 m,  XII miejsce w biegu ulicznym im. K. Bągorskiego, I miejsce na Mistrzostwach Miasta i Gminy Sępólno Kraj. w LA- bieg 50 m (czerwiec 2017), I miejsce na Mistrzostwach Miasta i Gminy Sępólno Kraj. w LA- skok w dal (czerwiec 2017)

- Milena Białkowska: wyróżnienie w szkolnym konkursie „List do św. Mikołaja”, III miejsce w Szkolnym Konkursie na Kartkę Walentynkową w kategorii klas O - III, , III miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym „Moja rodzina na sportowo” w kategorii klas O -III, II miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Las dla ludzi, ludzie dla lasu”, II miejsce w Szkolnym Konkursie Czytelniczym w kategorii klas I - III

- Ewa Kulik: wyróżnienie w szkolnym konkursie „List do św. Mikołaja”, laureatka Ogólnopolskiego Konkursu „Olimpusek”, III miejsce w Szkolnym Konkursie Czytelniczym w kategorii klas I - III

- Wojciech Przekuracki: III miejsce w szkolnym konkursie na Kartkę Walentynkową w kategorii klas O - III, I miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym „Moja rodzina na sportowo” w kategorii klas O –III

- Miłosz Nowak: XIX miejsce w biegu ulicznym im. K. Bągorskiego

- Kacper Wiśniewski: IV miejsce w biegu ulicznym im. K. Bągorskiego

 

Klasa III :

- Monika Śpica: laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego „Olimpusek”

- Agata Bamberska: I miejsce w Szkolnym Konkursie na Kartkę Walentynkową w kategorii klas O – III, III miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym „Moja rodzina na sportowo” w kategorii klas O –III, I miejsce w Szkolnym Konkursie „List do św. Mikołaja”, III miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym „Gmina Sępólno Krajeńskie po rewitalizacji”, wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Las dla ludzi, ludzie dla lasu”, III miejsce w Powiatowym Turnieju Słowa „ Słowne inspiracje – artystyczne kreacje”

- Zuzanna Krukowska: II miejsce w Szkolnym Konkursie na Kartkę Walentynkową w kategorii klas O – III

- Igor Grzeszczak: I miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym w kategorii klas O –III „ Moja rodzina na sportowo”

- Oliwia Chudzińska: I miejsce w Szkolnym Konkursie „List do św. Mikołaja”

- Jakub Chmarzyński: II miejsce w Powiatowym konkursie Plastycznym „Las dla ludzi, ludzie dla lasu”

 

 

 

Klasa IV – VI :

 

I.              Język angielski:

- Igor Kluch: II miejsce w Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego, wyróżnienie w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego „Masters of English”

- Magdalena Olszar: wyróżnienie w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego „Masters of English”

 

    II.      Matematyka:

- Szymon Krukowski: I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym „Mistrz Tabliczki Mnożenia”, V miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym Albus 2017

- Mikołaj Zapalski: V miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym Albus 2017

- Mikołaj Kowalczyk: VII miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym Albus 2017

- Weronika Krzyżanowska: VII miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym Albus 2017

- Martyna Blejder: VII miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym Albus 2017

- Kornelia Zapalska: VII miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym Albus 2017

- Igor Kluch: IX miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym Albus 2017

- Magdalena Olszar: IX miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym Albus 2017

- Paulina Kienast: wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym Albus 2017

( 11 miejsce )

- Brajan Wolski: wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym Albus 2017 ( 11 miejsce )

- Norbert Leszczewski: wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym Albus 2017 ( 11 miejsce )

- Amelia Makowska: wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym Albus 2017 ( 11 miejsce )

- Aleksandra Kienast: wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym Albus 2017 ( 11 miejsce )

- Julia Herman: wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym Albus 2017 ( 11 miejsce )

- Cała klasa IV: ogólnopolski certyfikat „Przyjaciel matematycznego zoo”

 

 

III.      Wychowanie fizyczne:

- Karol Wójcicki: I miejsce na Mistrzostwach Miasta i Gminy Sępólno Kraj. w LA – rzut piłeczką palantową (wrzesień 2016), XIV miejsce w biegu ulicznym im K. Bągorskiego

- Maciej Kulik: XII miejsce w biegu ulicznym im. K. Bągorskiego, I miejsce na Mistrzostwach Miasta i Gminy Sępólno Kraj. w LA- bieg 300 m (czerwiec 2017)

- Kornelia Zapalska: I miejsce na Mistrzostwach Miasta i Gminy Sępólno Kraj. w LA- skok wzwyż (czerwiec 2017)

- Norbert Leszczewski: II miejsce na Mistrzostwach Miasta i Gminy Sępólno Kraj. w LA- skok wzwyż (czerwiec 2017)

- Dziewczęta klasa IV: V miejsce w Trójboju LA

- Chłopcy klasa IV: III miejsce w Trójboju LA

- I miejsce w Powiatowym Turnieju Piłkarskim o Puchar Tymbarku

- V miejsce w IX Turnieju Piłkarskim Dzikich Drużyn

- IV miejsce w turnieju Piłki Nożnej Halowej

 

    IV.        Przyroda:

- Igor Kluch: wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Przyrodniczym ŚWIETLIK,

 

    V.       Inne:

Szkolny Konkurs na Kartkę Walentynkową w kategorii klas IV – VI:

- Julia Wanderska: I miejsce

- Martyna Blejder: I miejsce

- Filip Nowak: II miejsce

- Aleksandra Kienast: II miejsce

- Weronika Krzyżanowska: II miejsce

- Szymon Powroźnik: III miejsce

- Maciej Kulik: III miejsce

- Kornelia Zapalska: III miejsce

- Paulina Kienast: III miejsce

 

Szkolny Konkurs Czytelniczy w kategorii klas IV – VI:

- Szymon Powroźnik: I miejsce

 

- Magdalena Olszar: II miejsce

- Szymon Krukowski: III miejsce

 

Gminny Turniej w Szachy i Warcaby 64 - polowe:

- Amelia Makowska: II miejsce (szachy), kategoria dziewcząt klas IV - VI

- Paweł Adamczak: III miejsce (szachy), kategoria chłopcy klas I - III

- Karol Wójcicki: III miejsce (warcaby), kategoria chłopcy klas IV - VI

 

Gminny Konkurs Historyczno – Fotograficzny w Wiśniewie:

- Julia Frosina: III miejsce

- Kornelia Nowarkiewicz: wyróżnienie

- Mikołaj Zapalski: nagroda pocieszenia

 

  VI.       Osiągnięcia szkoły:

§  III miejsce w Gminnych zawodach sportowych „Pluszowy Miś”

 

 

Partnerzy